Copyright © 2021 by O.Š.Arnauti
JU Osnovna škola "Arnauti" Arnauti
Dobro došli na stranicu
Generacije koje su pohađale ovu školu od 1949. godine
         U periodu od 1949. godine mnoge generacije su pohađale ovu školu. Mnogi učenici su postali uspiješni ljekari, političari, sportisti, muzičari, nastavnici, profesori itd. Pojedini učenici postali su radnici ove škole i nastoje izvesti buduće generacije učenika.
Stari naziv škole "NARODNA OSNOVNA ŠKOLA BOROVI"
Područna škola "Radinovići"
U sklopu osnovne škole "Arnauti" postoji i područna škola "Radinovići"za učenike od I do V razreda.Trenutno se nastava odvija samo u prvoj smjeni, u dva kombinovana odjeljenja.
Škola fudbala "Petica"
       U saradnji sa lokalnom zajednicom u školi djeluje Škola fudbala „Petica“ , koju vodi Elvedin Arnaut, a nekoliko učenika i/ili bivših učenika  već trenira u NK Čelik, NK Fortuna... jedan od njih je i Spahić Emin, koji je sa svojom ekipom NK Fortuna osvojio  drugo mjesto na Mentos zimskoj ligi /generacija 2010. godište/
obavještavaju se nastavnici i učenici da u toku epidemije COVID 19 obrate pažnju na poštivanje epidemioloških mjera:držanje distance,dezinficiranje i pranje ruku uz obavezno nošenje maske.